M. Alex Malpica Rodriguez on Instagram
| Username | @alessmalpica |
|---|---|
| Audience | 129306 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator home decor interior design kitchen living room garden morning breakfast sunny days cozy lights table decor |
| Languages | english, german, spanish |
| Bio | Reveal bioMexicana in Germany 70s home since 2021 Home inspiration, this and that Impressum: |
Instagram Insights
| Followers | 129.3K |
|---|---|
| Following | 893 |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 761.2 |
| Avg comments | 31.4 |
| Avg interactions | 792.6 |
| Avg video views | 3877.0 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:12:25 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:43:54 AM |