alb-creativ Ochsenwang on Instagram
| Username | @alb_creativ |
|---|---|
| Audience | 1677 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| City | Ochsenwang |
| Categories | Artist diy nature crafts home decor gardening upcycling kintsugi kranz blumen kreativität |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio#kleineglücke Der Hashtag, um deine Glücksmomente mit uns zu teilen... Kreative Auszeiten, kleine Glücke - buche einen Kreativkurs bei uns! |
Instagram Insights
| Followers | 1.7K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 18 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 49.4 |
| Avg comments | 23.5 |
| Avg interactions | 72.9 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 4.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:42:58 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 1:46:29 PM |