Anne-Katrin Stallmann on Instagram
| Username | @aks_stempelwerk |
|---|---|
| Audience | 1094 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | paper crafting stampin up diy card making handmade spring stamping paper love crafting home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal biounabhängige Stampin' Up! Demonstratorin ️papier- und stempelsüchtig Abonniere gerne auch meinen Blog: |
Instagram Insights
| Followers | 1.1K |
|---|---|
| Following | 1.6K |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 18.1 |
| Avg comments | 3.4 |
| Avg interactions | 21.5 |
| Avg video views | 444.0 |
| Engagement rate | 2.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 4:38:50 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:21:54 PM |