Agentur Rossmanek on Instagram
| Username | @agenturrossmanek |
|---|---|
| Audience | 526 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Product/service interior design design furniture home decor events berlin kopenhagen dresden bremen exhibitions |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioInneneinrichtung |
Instagram Insights
| Followers | 526 |
|---|---|
| Following | 523 |
| Highlights | 2 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 8.2 |
| Avg comments | 0.2 |
| Avg interactions | 8.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 2/10/2026, 6:37:21 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 7:20:43 PM |