Action Deutschland on Instagram
| Username | @action.deutschland |
|---|---|
| Audience | 823922 |
| Posts | 3.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.0K |
| Country | Germany |
| Categories | discounts shopping home decor spring easter gadgets camping organization decor products |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioKleine Preise, große Freude #ActionDeutschland. Folge dem Link und erfahre mehr auf unserer Website! |
Instagram Insights
| Followers | 823.9K |
|---|---|
| Following | 191 |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 3.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 711.0 |
| Avg comments | 3.3 |
| Avg interactions | 714.3 |
| Avg video views | 48805.9 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:15:50 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:15:53 AM |