Frank Mevissen on Instagram
| Username | @achtgrad_designklassiker |
|---|---|
| Audience | 6227 |
| Posts | 3.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.0K |
| Country | Germany |
| Categories | Entrepreneur vintage design vintage design midcentury danish design lighting interior design lamp furniture home decor second hand |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioVintage Design Dealer specialized in Louis Poulsen Lamps | Founder of achtgrad_designklassiker | Impressum |
Instagram Insights
| Followers | 6.2K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 3.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 48.1 |
| Avg comments | 1.8 |
| Avg interactions | 49.9 |
| Avg video views | 300.0 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 5:39:16 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:09:36 AM |