Michelle Schepull on Instagram
| Username | @_frankiemiles |
|---|---|
| Audience | 135245 |
| Posts | 3.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.1K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Digital creator lifestyle interior design cats travel self-improvement photography berlin moving art home decor personal growth |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioyour neurodivergent chaos millenial vintage love, tumblr aesthetic, INFJ ️ interior over at @casakreuzberg |
Instagram Insights
| Followers | 135.2K |
|---|---|
| Following | 2.4K |
| Highlights | 29 |
| IG Media | 3.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 324.6 |
| Avg comments | 25.1 |
| Avg interactions | 349.7 |
| Avg video views | 4023.3 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 10:30:51 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:35:39 AM |