Connox on Instagram
| Username | @_connox_ |
|---|---|
| Audience | 180609 |
| Posts | 3.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor furniture lighting minimalism outdoor living kitchenware bedroom children's room bathroom garderobe |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWir sind der Onlineshop für Interior Liebhaber und alle, die ihr Zuhause gemütlich einrichten wollen |
Instagram Insights
| Followers | 180.6K |
|---|---|
| Following | 1.3K |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 3.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 453.3 |
| Avg comments | 331.7 |
| Avg interactions | 785.0 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:35:00 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:29:52 AM |