Bettina on Instagram
| Username | @_bettinakruse_ |
|---|---|
| Audience | 3370 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Dortmund |
| Categories | Personal blog nature photography autumn sewing knitting home decor weekend forest advent dortmund |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioSmall things in life makes me happy - @vintage.linen.and.wool |
Instagram Insights
| Followers | 3.4K |
|---|---|
| Following | 717 |
| Highlights | 23 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 64.7 |
| Avg comments | 3.4 |
| Avg interactions | 68.1 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 2.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 6:18:15 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:37:59 AM |